2 червня

Лунін вперше став переможцем Кубка Іспанії у складі "Реала"

Лунін вперше став переможцем Кубка Іспанії у складі

Андрій Лунін вперше став переможцем Кубка Іспанії у складі мадридського "Реала". У фіналі Кубка Іспанії "Реал" переміг "Осасуну" з Памплони з рахунком 2:1. 24-річний український воротар провів матч у запасі, в основному складі грав 30-річний футболіст збірної Бельгії Тібо Куртуа.

- Чудова ніч, - прокоментував гру Лунін у своєму інстаграмі, опублікувавши фото після матчу з дружиною Анастасією.

"Реал Мадрид" вперше з 2014 року виграв Кубок Іспанії. Українець відіграв лише в одному матчі Кубка Іспанії цього сезону – 1/16 фіналу проти "Касереньйо" (1:0).

Для Андрія Луніна це шостий титул з іспанським клубом. Раніше він ставав чемпіоном Іспанії, володарем Суперкубку Іспанії, Суперкубку УЄФА, а також переможцем Ліги чемпіонів та Клубного чемпіонату світу.

У лютому Лунін став першим українським футболістом, який виграв клубний чемпіонат світу. У 2009 році Дмитро Чигринський у складі "Барселони" виграв клубний чемпіонат світу, але в фіналі турніру він не виходив на поле.